Taisykla Vilniuje: Lvovo g.11, Vilnius

Dirbame: I-V 10:00-18:00 , VI 11:00-15:00

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Akcijos
Be kategorijos
Blog'as
Naujienos
Uncategorized
Viršus

Kompiuterių taisymas

Turbūt nei vienas neįsivaizduojame savo gyvenimo be šiuolaikinės technikos stebuklo – kompiuterio. Jis tarnauja tiek darbe, tiek namuose, tiek pramogaujant internete, bet kaip ir kiekvieną technikos daiktą, reikia prižiūrėti. Ne išimtis ir kompiuteris, kuris kartais rodo savo kaprizus. Turėdami ilgametę patirtį kompiuterių taisyme visada rekomenduojame kompiuterį profilaktiškai kartą į metus valyti nuo dulkių, ventiliatorių sutepant specialia termo pastą. Neatliekant tokios paprastos procedūros, kaip dulkių valymas,  kartais tenka kompiuterį taisyti daug sudetingiau ir brangiau – keičiant tam tikrus vidinius komponentus. Kadangi kompiuterių remontas reikalauja daug kruopštumo bei pastangų, visada rekomenduojame, įrenginį patikėti specialistams, nes kartais atrodantys elementarūs darbai,  taisant kompiuterį neturint žinių gali baigtis liūdnai.

Kompiuterių remontas Vilniuje

 Sugedus kompiuteriui daug kam iškyla klausimas, kur taisyti? Dažniausiai kompiuterių remontas siejamas su keturiais kriterijais: nebrangu, greita, kokybiška bei patogus susiekimas.
Esame įsikūrę Vilniuje, strategiškai patogioje vietoje – Lvovo gatvė 11. Mus ne tik patogu rasti, bet ir prie pat ofiso yra nemokamas automobilių parkavimas, kuris sutaupys laiko atvežant ir atiduodant taisyti kompiuterį.
Visada stengiames klientui pasiūlyti konkurencingas, dažniausiai mažesnes kainas negu pas konkurentus, todėl drąsiai galite rinktis mus ir atvykti adresu Vilniuje Lvovo gatvė 11.
Visus darbus atlieka meistrai, kurie turi ilgametę patirtį kompiuterių taisyme, todėl darbai atliekami ne tik kokybiškai, bet ir greitai.

Kompiuterio remontas: usb ir įkrovimo lizdai

Vienas dažniausiai pasitaikantis kompiuterio defektas – išlaužtas usb ir įkrovimo lizdas. Jeigu kompiuteriui dar galioja garantija tai kompiuterį taiso nemokamai aptarnaujantis garantinis servisas, bet jei garantinis laikotarpis pasibaigęs tenka kompiuterį taisytis kitur. Jei pastebėjote kompiuterio krovimo problemas (reikia judinti įkroviklio laidą) negalima delsti ir bandyti keisti įkrovikli, o jeigu tai nepadės, kompiuterį  atiduoti meistrams, kad perlituotų įkrovimo jungtį.

Kompiuterių remontas esant elektros įtampos svyravimams

Taisant  kompiuterius susidūriame dažnai su dar vienu defektu, dėl kurio kompiuteris nekaltas, tai elektros įtampos svyravimai. Elektros įtampos svyravimai priklauso nuo netvarkingos elektros instaliacijos ar žaibo iškrovos. Žaibuojant patariame kompiuterį naudoti tik su baterija, nenaudojant įkrovimo laido. Dažnai klientai kreipiasi taisyti kompiuterį būtent po žaibo iškrovos, o tada tenka taisyti maitinimo grandinę, kurios taisymas sudetingas ir brangus, todėl visada patariame kompiuterį naudoti tik namuose su tvarkinga elektros instaliacija, o žaibuojant nejungti kompiuterio į maitinimo lizdą.

Remontuojamo kompiuterio hardo duomenų saugumas

Šiais laikais kompiuteris ne tik darbo priemonė, bet ir duomenų saugojimo talpykla, kurioje dažnai žmonės turi daug sukaupę informacijos. Kietasis diskas (hardas) dažna kompiuterio neveikimo priežastis, pakeisti ją lengva, bet neišsisaugo informacija, kuri gali būti labai svarbi. Taisant kompiuterius, pastebime, kad klientai dažnai prašo ne tik pakeisti kietąjį diską, bet ir  išsaugoti informaciją. Jeigu kompiuterio kietasis diskas buvo pažeistas, tai padaryti būna sudetinga, todėl visada rekomenduojame duomenis saugoti išoriniame kietajame diske, kuris apsaugos Jus nuo informacijos praradimo.

Kompiuterio remontas, lusto remontas

Kompiuterių taisymas reikalauja ne tik daug įgūdžių, bet ir žinių,tad jei norite kompiuterį remontuoti pats, geriausia pasitarti su specialistais arba nusimanančiais žmonėmis, kitaip kartais žala būna didelė ir negrąžinama. Vienas dažniausių nešiojamųjų kompiuterių defektas yra lusto (čipo) remontas. Nešiojamas kompiuteris turi keturis lustus: pietinis, šiaurinis, centrinis ir vaizdo plokštės. Sugedus šiam komponentui, kompiuteris yra taisomas specialiomis infraraudonųjų spindulių staklėmis, kurios seną lūžtą nulituoja ir jo pagalbą užlituojamas naujas. Šis procesas reikalauja ne tik daug žinių, bet ir įgūdžių, nes taisant kompiuterio lustą, galima pažeisti nešiojamojo kompiuterio pagrindinę plokštę negrįžtamai. Pastebėjome, kad lustas (čipas) dažniausiai genda HP kompiuteriuose.

Kompiuterio remontas ir apsaugojimas nuo smūgių

Dauguma nešiojamų kompiuterių pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu, jeigu jie tinkamai prižiūrėti ir naudoti pagal paskirtį, bet visada yra išimčių bei daug kas priklauso nuo gamintojo ar vartotojo.
Dažniausiai genda ne tik kompiuterio komponentai, bet dažnai pasitaiko tokie, kaip ekrano (matricos) dūžis arba kompiuterių vyrių išlaužimas. Todėl patariame kompiuterį nešioti tam modeliui skirtame dėkle, kuris dažnai apsaugo kompiuterį nuo įvairių smūgių. Niekada nepatariame nešiojamojo kompiuterio atidarinėti per jėga arba tai daryti ypač dažnai, nes galite pažeisti vyrius, kurių taisymas apsiriboja naujų keitimu

Remontuojamo kompiuterio drėgmės valymas

Dažnai klientai kreipiasi ne tik dėl kompiuterių gedimo, bet ir dėl dregmės valymo. Dažniausiai yra apliejama kompiuterio klaviatūra kava, arbata arba kitais skysčiais. Taisant kompiuterius pastebėjome, kad apliejus kompiuterio klaviatūrą, dažniausiai užtenka pakeisti tik šį komponentą, bet svarbiausia apliejus kompiuterį iškart ištraukti iš maitinimo lizdo laidą, bei išorinę bateriją, nes to nepadarius galima pažeisti pagrindinę plokštę. Apliejus kompiuterį siūlome iškart atiduoti į taisyklą, kad meistrai kuo greičiau išvalytų pažeidimus nuo korozijos, tinkamai tai padarius kompiuteris tarnaus dar ilgus metus.

Puikus kainos ir kokybės santykis

Nuolat susiduriame tiek su įprastais technikos gedimais, tiek su itin sudėtingais. Kompiuterių remontas mums yra kasdienybė, todėl turime ne mažai patirties šioje srityje. Kokybiškai ir už kiekvienam prieinamą kainą likviduojame pagrindinius kompiuterio gedimus:

Įkroviklio lizdo remontas ( 17 – 24 eurai)
Ekrano keitimas (25 – 90 eurų)
Lusto remontas (apie 60 eurų)
Dulkių valymas (8 – 20 eurų) ir kt.

Darbų kaina priklauso nuo įrenginio modelio bei nuo to, kokie sudėtingi jie yra. Tiksli suma nustatoma salone, o visiems atliktiems darbams suteikiama garantija.