Atliekame visų rūšių nešiojamų kompiuterių taisymo darbus. Atliktiems darbams suteikiame garantiją todėl galite drąsiai kreiptis į mus. Mes Jums padėsime.
Nešiojamasis kompiuteris – nepakeičiamas palydovas. Dėl nuolat nykstančių darbo ir namų ribų bei vis didėjančių komunikacijos virtualioje erdvėje srautų jį rasti galima kone kiekvieno krepšyje. Todėl nenuostabu, kad rizika nešiojamąjį kompiuterį sudaužyti ar sugadinti yra labai didelė. Be to, technika nėra amžina ir smulkių gedimų taip pat neišvengsi. Svarbiausia – žinoti į ką kreiptis. Įmonės „Telefix” atliekamas nešiojamųjų kompiuterių remontas yra greitas, o kokybės ir kainos santykis tikrai palankus. Mes ne tik atliekame remonto darbus, tačiau taip pat pasirūpiname ir reikalingomis detalėmis, o bet kurio gaminio remontui suteikiame garantiją. Taigi, patikėję savo nešiojamąjį kompiuterį mums, galite būti užtikrinti, kad darbai bus atlikti greitai ir kokybiškai.
Nešiojamų kompiuterių remontas Kaune esančiame salone atliekamas labai kokybiškai ir greitai. Čia dirbantys patyrę meistrai garantuoja, kad darbas bus atliktas nepriekaištingai ir už prieinamą kainą. Salone teikiamos įvairios paslaugos: technikos bei jos priedų remonto ir priežiūros darbai, dulkių valymas, ekrano keitimas, įvairių defektų šalinimas. Atliktam remontui teikiame garantiją.

Gedimo nustatymas€0-9
Kompiuterio profilaktika, dulkių valymas, termo pastos keitimas €15-30
Kompiuterio ekrano (matricos) 10,1 keitimas*nuo €45
Kompiuterio ekrano (matricos) 15,4 keitimas*€25-50
Kompiuterio ekrano (matricos) 15,6 keitimas*€43-90
Kompiuterio ekrano (matricos) 17,3 keitimas*nuo €80
Kompiuterio klaviatūros keitimas*nuo €20
Kompiuterio ventiliatoriaus keitimas*nuo €15
Kompiuterio komponentų keitimas, pilnai neardant kompiuterio (kietojo disko, atminties modulio RAM, inverterio ir k.t.)nuo €5
Kompiuterio komponentų keitimas, pilnai ardant kompiuterį (kietojo disko, atminties modulio RAM, inverterio ir k.t.)nuo €12
Įkroviklio, USB, audio ir kitų lizdų keitimas, litavimas*€17-35
Kompiuterio valymas po apipylimo skysčiais€17-35
Kompiuterio vaizdo plokštės taisymas, keitimas („čipo“)*nuo €60
Korpuso remontasnuo €6
Duomenų išsaugojimasnuo €20
Kitų gedimų šalinimasnuo €6
Nešiojamo kompiuterio maitinimo šaltinio taisymasnuo €10

Macbook kompiuterių taisymui taikomi sutartiniai remonto įkainiai. Atliekant kelis užsakymus vienu metu taikomos kompleksinio remonto kainos.