Kompiuterių surinkimas – žaidimams, laisvalaikiui, darbui.

Kompiuterių surinkimas – be galo svarbus ir kruopštus procesas, jeigu norite, kad Jūsų naujasis kompiuteris atitiktų lūkesčius. Tai gali būti aukštas FPS ar sklandus veikimas žaidžiant naujausius žaidimus, norint atsikratyti vėlavimo dirbant su dideliais duomenų kiekiais ar aukštos grafikos nuotraukomis, o galbūt tiesiog laisvalaikiui, kai norite, kad Jūsų kompiuteris dirbtų puikiai. Bet kokiu atveju, šį procesą siūlome palikti profesionalams!

Kompiuterių surinkimas dažnu atveju gali kainuoti pigiau nei perkant žinomų gamintojų jau surinktus kompiuterius iš elektronikos parduotuvių. Mes bendradarbiaujame su įvairiais tiekėjais, kurių dėka detales galime gauti žymiai pigiau ar net turėti naujausias detales pas save – ypač, kai jos greitai išperkamos. Taip pat galime rinkti detales pagal biudžetą – mūsų profesionalai puikiai žino, kokios detalės yra prioritetinės pagal numatytą būsimo kompiuterio paskirtį. Ar tai būtų geresnė vaizdo plokštė, ar procesorius.

Taip pat siūlome tik parūpinti reikalingas detales, t.y., atnaujinti tam tikras kompiuterio dalis. Dažnu atveju, viso naujo kompiuterio rinkti nereikia. Pavyzdžiui, žaidimams dažnai užtenka atnaujinti vaizdo plokštę – svarbiausia žinoti kokio pajėgumo vaizdo plokštės reikia bei jos tinkamumą su kitomis detalėmis. Tai yra labai svarbu, nes įvairių gamintojų detalės kitaip sąveikauja tarpusavyje. Maksimaliu veikimu tikrai pasirūpins Telefix komanda!

Galime Jums pasiūlyti:

Aptarsime idealų kompiuterį, biudžetą ir išsigryninsime kompiuterio tikslus;

Sudarysime preliminarų pasiūlymą;

Rekomenduosime detales;

Surinksime, instaliuosime operacinę sistemą ir ištestuosime – atiduosime tik gerai patikrintą ir paruoštą!

Taip pat dirbant su Telefix komanda, gausite:

Garantija 24 mėn.

Tik kokybiškos detalės

Surinkimo laikas – nuo 1 iki 3 dienų.

Galime paimti ir pristatyti!

Susisiekite ir aptarsime Jūsų idealų kompiuterį!