Taisykla Vilniuje: Lvovo g.11, Vilnius

Dirbame: I-V 10:00-18:00 , VI 11:00-15:00

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Akcijos
Be kategorijos
Blog'as
Naujienos
Uncategorized
Viršus

Nešiojamų kompiuterių taisymas

Device Laptop icon 150x150 - Nešiojamų kompiuterių taisymasAtliekame visų rūšių nešiojamų kompiuterių taisymo darbus. Atliktiems darbams suteikiame garantiją todėl galite drąsiai kreiptis į mus. Mes Jums padėsime.

Nešiojamasis kompiuteris – nepakeičiamas palydovas. Dėl nuolat nykstančių darbo ir namų ribų bei vis didėjančių komunikacijos virtualioje erdvėje srautų jį rasti galima kone kiekvieno krepšyje. Todėl nenuostabu, kad rizika nešiojamąjį kompiuterį sudaužyti ar sugadinti yra labai didelė. Be to, technika nėra amžina ir smulkių gedimų taip pat neišvengsi. Svarbiausia – žinoti į ką kreiptis. Įmonės „Telefix” atliekamas nešiojamųjų kompiuterių remontas yra greitas, o kokybės ir kainos santykis tikrai palankus. Mes ne tik atliekame remonto darbus, tačiau taip pat pasirūpiname ir reikalingomis detalėmis, o bet kurio gaminio remontui suteikiame garantiją. Taigi, patikėję savo nešiojamąjį kompiuterį mums, galite būti užtikrinti, kad darbai bus atlikti greitai ir kokybiškai.

Nešiojamųjų kompiuterių remontas Kaune esančiame salone atliekamas labai kokybiškai ir greitai. Čia dirbantys patyrę meistrai garantuoja, kad darbas bus atliktas nepriekaištingai ir už prieinamą kainą. Salone teikiamos įvairios paslaugos: technikos bei jos priedų remonto ir priežiūros darbai, dulkių valymas, ekrano keitimas, įvairių defektų šalinimas. Atliktam remontui teikiame garantiją.

Nešiojamų  kompiuterių remontas:

 

Gedimo nustatymas 0-9
Kompiuterio profilaktika, dulkių valymas, termo pastos keitimas  €15-30
Kompiuterio ekrano (matricos) 10,1 keitimas* nuo 45
Kompiuterio ekrano (matricos) 15,4 keitimas* 25-50
Kompiuterio ekrano (matricos) 15,6 keitimas* 43-90
Kompiuterio ekrano (matricos) 17,3 keitimas* nuo €80
Kompiuterio klaviatūros keitimas* nuo €20
Kompiuterio ventiliatoriaus keitimas* nuo €15
Kompiuterio komponentų keitimas, pilnai neardant kompiuterio (kietojo disko, atminties modulio RAM, inverterio ir k.t.) nuo €5
Kompiuterio komponentų keitimas, pilnai ardant kompiuterį (kietojo disko, atminties modulio RAM, inverterio ir k.t.) nuo 12
Įkroviklio, USB, audio ir kitų lizdų keitimas, litavimas* 17-35
Kompiuterio valymas po apipylimo skysčiais 17-35
Kompiuterio vaizdo plokštės taisymas, keitimas („čipo“)* nuo 60
Korpuso remontas nuo €6
Kitų gedimų šalinimas nuo €6
Nešiojamo kompiuterio maitinimo šaltinio taisymas nuo €10
*- kaina nurodyta kartu su detalėmis  

Macbook kompiuterių taisymui taikomi sutartiniai remonto įkainiai. Atliekant kelis užsakymus vienu metu taikomos kompleksinio remonto kainos.
Nurodytos kainos yra preliminarios, esant nestandartiniams įrenginiams ar jų komplektacijom, kainos derinamos atskirai.

Visiems atliktiems darbams suteikiama garantija.

Telefix LT komanda turi teisę be išankstinio perspejimo keisti kainas.

Turime ilgametę patirtį kompiuterių taisyme, mes dirbame centre Vilniuje, netoli senamiesčio. Dėl kainų ir darbų apimties sprendžiame vietoje ir visuomet randame geriausią sprendimą. Užsukite į patikimą taisyklą.