Taisykla Vilniuje: Lvovo g.11, Vilnius

Dirbame: I-V 10:00-18:00 , VI 11:00-15:00

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Akcijos
Be kategorijos
Blog'as
Naujienos
Uncategorized
Viršus

Iphone 5 sugedęs įjungimo mygtukas, dažniausiai pasitaikantis Iphone 5 gedimas?

ByAdmin

Iphone 5 sugedęs įjungimo mygtukas, dažniausiai pasitaikantis Iphone 5 gedimas?

Norėtume apžvelgti ir su Jumis pasidalinti apie vieną dažniausių Iphone 5 problemų ir atsakyti į klausimus: Kodėl sugenda iphone? Kada yra tvarkoma nemokamai ir mokamai  iphone telefonai? Kaip atrodo iš arti, iphone 5 taisymas?

Taigi, turbūt esatę girdėję,  apie dažnai pasitaikantį gamyklinį Iphone defektą, kuris atsiranda, tiesiog be jokių išorės veiksnių, įprastos Iphone eksploatacijos metu. Intensyviai naudojant iphone 5, įjungimo mygtuko membrana dėl gamyklinio broko išsidėvi ir mygtukas tampa nefunkcionalus. Jei Jūsų iphone 5 dar turi garantija, tada jums pasisekė – gausite visiškai naują išmanųjį telefoną su veikiančiu įjungimo mygtuku. Tačiau,  jeigu Jūs iphone 5 įsigijote ne Europos Sąjungos šalyse ir atsivežėte jį į Lietuvą, garantijos automatiškai nebeturite, todėl tenka ieškoti įmonių, kurios teikia pogarantinio mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas.

Šiame blog’o įraše norėčiau apžvelgti, kaip yra taisomas įįungimo mygtukas, kaip remontuojamas iphone, atskleisti mūsų paslaptis:)

Taigi pradedame:

Atsukame 2 varžtus esančius prie krovimo jungties (foto 1). Specialiu įrankiu atidarome telefono ekraną (foto 2). Atsukame varžtus, kurie laiko apsauginę plokštelę, po kuria yra ekrano jungtys, jas atjungiame ir nuimame ekraną (foto 3).

Toliau mūsų laukia sekantis etapas: iphone 5 pagrindines plokštės atskyrimas nuo korpuso.

Taigi pradėsime nuo plokštelės saugančios baterijos ir krovimo flex’o jungtis, atsukę dvi plokšteles atjungiame bateriją ir krovimo jungties flexą.(foto 4).

Toliau reikia atjungti visas antennas.  Ir atsukti visus varžtus laikančius pagrindinę plokštę, taigi turime iphone 5 korpusą, kuriame galime toliau atlikti mygtuko keitimo procedūrą (foto 5).

Kadangi įjungimo mygtuko lankščoji jungtis yra kartu sujungta su garsinimo ir „mute“ mygtuku,  juos atsukame taip pat (foto6). Taigi, štai kaip atrodo mūsų įjungimo mygtuko flexas,  kurį mes pakeisime nauju (foto 7).

Dabar viską atliekame atvirkštiniu būdu – surenkame atgal ir turime vėl pilnai funkcionuojanti iphone 5 telefoną.

Taigi jei draugaujate su technika ir manote, kad galite šį darbą atlikti patys, tikimės šis įrašas bus naudingas.

Tačiau jei nenorite ir nesuprasite, kaip tai pasidaryti pačiam, galite pasitikėti mūsų patyrusiais meistrais, kurie šį darbą profesionaliai atliks per 1 valandą.

About the author

Admin administrator