Taisykla Vilniuje: Lvovo g.11, Vilnius

Dirbame: I-V 10:00-18:00 , VI 11:00-15:00

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Akcijos
Be kategorijos
Blog'as
Naujienos
Uncategorized
Viršus

Dažniausiai pasitaikantys išmaniųjų telefonų taisymo darbai?

ByAdmin

Dažniausiai pasitaikantys išmaniųjų telefonų taisymo darbai?

Kokie išmanieji telefonai dažniausiai genda? Kokius telefonus dažniausiai atneša taisyti? Kokių prekinių ženklų mobiliojo telefono detalių yra gauti sunkiausia? Kokio telefono taisymas
yra brangiausias?

 

Turbūt prieš perkant telefoną, dažnas pirkėjas sau užduoda panašius klausimus, nusprendėme Jums atsakyti ir padėti pasirinkti naują mobilųjų telefoną.

Šiandieną rinkoje vieni populiariausių telefonų yra Samsung ir iPhone, todėl ne nuostabu, kad šių įrenginių atnešama taisyti daugiausia. Išskirtinis iPhone telefonų privalumas, kaip kas nors gali stebėtis, yra išties nedidelės remonto kainos, pavyzdžiui  iphone 5 ekrano keitimo kaina 229 Lt, iPhone 5s ekrano keitimas 299 lt, lyginant su Samsung kainos ženkliai skiriasi Samsung s3 ekrano kaina 390 Lt, Samsung s4 ekrano kaina 490 Lt. Todėl kartais klientai įvertinę Samsung telefono rinkos kainą išvis nusprendžia netaisyti.

 

Kodėl taip ženkliai skiriasi telefono ekranų keitimo kaina?

 

Paprasta: Samsung ekranus gamina pati Samsung gamykla, todėl kaina yra ženkliai didesnė. Iphone ekranus perdirba kinijos kompanijos, t.y superka daužtus ekranus, specialia įranga (staklėmis) nuima daužta stiklą, priklijuoja su UV klijais naują ir ekranas vėl tampa naujas, bet ženkliai mažesne kaina.

Vieni sunkiausiai taisomi telefonai HTC, SONY. Tai tikrai nėra blogi įrenginiai, bet šių išmaniųjų telefonų taisymas yra sudėtingas. Paanalizuokime vieną variantą, – mobilųjų telefoną HTC One (M7). Norint, šiam telefonui kokybiškai pakeisti ekraną, reikia kartu keisti ir visą korpusą, remonto kaina siekia daugiau, kaip 600lt. Aišku mūsų specialistai sugeba pakeisti ir tik ekraną:)  Sony taisyti ne tik sudėtinga, bet brangu, kartais detalių kaina viršija telefono kainą ir rasti meistrus, kurie sutaisys kokybiškai ganėtinai keblu.

 

Mobiliųjų telefonų, kurių naujų detalių rasti yra ne tik brangų, bet ir jų keitimas yra itin komplikuotas, dauguma taisyklų išvis nesiima taisyti: BlackBery, Prestigio.Todėl, jei ketinate pirkti šiuos įrenginius verta susimąstyti, ką darysite, jei sudaužysite? Ganėtinai lengvai  ir nebrangiai taisosi LG ir Huawei telefonai. Remonto kainų vidurkis nuo 120 Lt iki 400 Lt ir dažniausiai nekyla problemų su naujų detalių paieška.

Taigi, norėdami išsirinkti mobilųjį telefoną, visada atkreipkite dėmesį į jų, eksplotavimo kaštus, kitaip nelaimei atsitikus, reikės paploninti savo pinigės storį. Tikimės, kad padėjome pasirinkti!

About the author

Admin administrator