Taisykla Vilniuje: Lvovo g.11, Vilnius

Dirbame: I-V 10:00-18:00 , VI 11:00-15:00

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Akcijos
Be kategorijos
Blog'as
Naujienos
Uncategorized
Viršus

Apple produkcijos taisymas

business landing hero - Apple produkcijos taisymas

Taisome visų modelių Iphone telefonus. Ar tai būtų telefono gedimas ar ekrano keitimas. Visiems darbams suteikiame garantiją. Laukiame Jūsų, o jei turite klausimų kreipkitės.

Paslaugų kainininkas

Pasirinkite produkto tipą:

iphone logo - Apple produkcijos taisymas

iPhone remontas

Vienas populiariausių gamintojų išmaniųjų telefonų rinkoje yra Apple, tai telefonas, kuris pasižymi paprastumu, patvarumu ir gera kokybe. Vienas didžiausių Apple privalumų, kad šiam telefonui nėra sudetinga gauti detalių ir remontas dažnai pigesnis negu kitų gamintojų.  Pagrindinės problemos su kuriomis susiduria Iphone naudotojas: neveikia įjungimo ir home mygtukas, neveikia krovimo jungtis, neveikia garsiakalbis, ilganiui pasinaudojus tenka keisti bateriją. Iphone remontas nėra sudetingas, bet pirma kartą ardant galima pažeisti kitas dalis ar pagrindinę plokštę dėl to visada patariame kreiptis į profesionalus.

 

ipad logo - Apple produkcijos taisymas

iPad remontas

Pasaulyje užkariauja planšetinių kompiuterių rinka, tai patogus, paprastas, mažai vietos užimantis kompiuteris, kurio pagalba galėsite ne tik patogiai naršyti internete, bet ir žiūrėti filmus.
Vienas populiariausių planšetinių kompiuterių yra Ipad, kurio optimalus dydis ir paprastas naudojimas nulemė daugelio kliento pasirinkimą.
Ipad planšetiniai kompiuteriai pasižymi patvarumu, bet vienas dažniausiai taisomu defektų yra sudaužyto sensorinio stiklo keitimas. Ipad remontas reikalauja kruopštumo ir patirties dėl to patiems pasikeisti komponentus yra sudetinga.

imac logo - Apple produkcijos taisymas

Mac remontas

Mac remontas yra labai sudetingas ir reikalauja ypatingų žinių, profesionalios įrangos ir daug įgūdžių. Autorizuoti Apple centrai šių kompiuterių netaiso, o keičia į naujus, dėl to dažniausiai šio kompiuterio remontas yra nepigus ir reikalaujantis daug laiko. Mac kompiuterių dažniausi defektai: lūžto remontas, vaizdo plokštės remontas, aplietų klaviatūrų keitimas.

ipod logo - Apple produkcijos taisymas

iPod remontas

Jeigu neįsivaizduojate savo gyvenimo be muzikos, Jums tikrai reikalingas muzikinis grotuvas ir šioje rinkoje Apple yra lyderė.
Ipod modelių yra daug ir išsirinkti tikrai galės kiekvienas sau tinkamą.
Ipod remontas yra sudetingas, nes dauguma pigesnių Ipod yra neremontuojami, o jeigu remontuosi, gali pažeisti kitus komponentus.
Dažniausi Ipod defektai yra įjungimo mygtukas, ausinių lizdas ir sensorinio stiklo dūžis.

Nurodytos kainos yra preliminarios, esant nestandartiniams įrenginiams ar jų komplektacijom, kainos derinamos atskirai.
Visiems atliktiems darbams suteikiama garantija.
Telefix LT komanda turi teisę be išankstinio perspejimo keisti kainas.

Turime ilgametę patirtį telefonų taisyme ir atrišime. Apple produkcija mums nėra jokia išimtis. Telefonus taisome Vilniaus centre, netoli senamiesčio. Dėl kainų ir darbų sprendžiame vietoje ir visuomet randame geriausią sprendimą. Užsukite į patikimą telefonų ir kompiuterių taisyklą.